Novým zastupitelem se po Zbyňku Kusém stane Tomáš Rejda

mudr rejdaHejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal s Tomášem Rejdou, který je prvním náhradníkem na kandidátce Strany práv občanů do Zastupitelstva Pardubického kraje. Po náhlém úmrtí Zbyňka Kusého by se měl stát novým krajským zastupitelem.

„Předal jsem panu Rejdovi osvědčení o  nastoupení do funkce člena Zastupitelstva Pardubického kraje. Své funkce se ujme složením slibu zastupitele na dalším jednání Zastupitelstva Pardubického kraje, které se uskuteční 16. prosince. Naši práci do značné míry už zná, protože je několik let platným členem výboru pro zdravotnictví,“ konstatoval hejtman Martin Netolický.

MUDr. Tomáš Rejda je zubní lékař a také předseda Oblastní stomatologické komory Pardubice – Chrudim. Je rovněž radním na pardubickém pátém městském obvodu.

Nepřehlédněte

„V civilizované zemi rozhodují o regionálních záležitostech nikoliv jmenovaní úředníci jako za císaře pána ale zvolená samospráva,“

říká v rozhovoru k patnácti letům krajů hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

netolickyČeské a moravské kraje slaví patnácté narozeniny. Od doby svého vzniku, kdy jejich úřady fungovaly takřka v polních podmínkách, prošly velkým vývojem a změnily se v sebevědomé samosprávné celky respektované na centrální politické úrovni. O tom všem jsme hovořili v „narozeninovém“ rozhovoru s nejmladším ze současných hejtmanů Martinem Netolickým, který stojí v čele Pardubického kraje.

Krajské noviny na Facebooku

Redakce

Krajské noviny Evropské vydavatelství, s. r. o.
kancelářská budova P8, č.p. 80
533 53 Pardubice – Semtín
redakce@evropskevydavatelstvi.cz
telefony: 466 611 139, 777 100 388
© 2021 Krajské noviny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akceptuji