Vicehejtman Červíček skončil v nemocnici

cervicekPrvní náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček skončil v nemocnici. Místem jeho dočasného pobytu se stala Fakultní nemocnice Hradec Králové, kde musel být hospitalizován kvůli zánětu slepého střeva.

Červíček se v hradecké nemocnici podrobil akutní operaci. Svůj stav na Twitteru příliš nekomentoval, naopak ocenil práci zdravotníků a zároveň si rýpnul do nedostatečné distribuce ochranných prostředků. "Velký respekt před všemi zdravotníky, dodržovanými opatřeními, operatéry, anesteziology i celým personálem připraveným všemi svými schopnostmi zabojovat. Ale jakákoliv prohlášení a deklamování počtů objednaných, možná dovezených, ne/systémově? přidělovaných ochran. prostředků neznamenají nic, dokud je nebudou mít ti, v jejichž rukou je život nás všech, v adekvátním množství k dispozici," uvedl na sociální síti Červíček. 

Nepřehlédněte

„V civilizované zemi rozhodují o regionálních záležitostech nikoliv jmenovaní úředníci jako za císaře pána ale zvolená samospráva,“

říká v rozhovoru k patnácti letům krajů hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

netolickyČeské a moravské kraje slaví patnácté narozeniny. Od doby svého vzniku, kdy jejich úřady fungovaly takřka v polních podmínkách, prošly velkým vývojem a změnily se v sebevědomé samosprávné celky respektované na centrální politické úrovni. O tom všem jsme hovořili v „narozeninovém“ rozhovoru s nejmladším ze současných hejtmanů Martinem Netolickým, který stojí v čele Pardubického kraje.

Krajské noviny na Facebooku

Redakce

Krajské noviny Evropské vydavatelství, s. r. o.
kancelářská budova P8, č.p. 80
533 53 Pardubice – Semtín
redakce@evropskevydavatelstvi.cz
telefony: 466 611 139, 777 100 388
© 2024 Krajské noviny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akceptuji